Kontaktujte nás +420 724 161 763

Rezidence Park Vítkov 5kk/T 250m² 8.NP

obsazeno

Byt č.83
Podlaží: 8.NP
Velikost: 5+kk (250m2) s terasou (190m2)
Cena: 95.000,-Kč/měs. + poplatky 17.300,-Kč/měs.


Na střeše Prahy. Bydlete na výši! Reprezentativní byt v rezidenci Park Vítkov Vás uchvátí dokonalým výhledem na celou Prahu. Byt je situován do nejvyššího podlaží rezidenčního domu na úpatí rozlehlého vítkovského parku. Užijte si pohodlí a pražské panorama za okny.

Vybavení bytu: plně vybavená kuchyň (varná deska, trouba, digestoř, lednice, mrazák, myčka nádobí, kávovar, chladnička vín), vestavěné skříně, klimatizace.
Byt má terasu s vířivkou, 4 ložnice (3 s balkónem), 2 koupelny s toaletou (1x s vanou a sprchovým koutem, 1x s vanou), samostatná toaleta.
Dvě parkovací místa a sklepní kóje v podzemí objektu.
V domě je recepce se stálou službou, kamerový systém, sauna, posilovna.

O rezidenci:
Rezidenční dům navržen předními českými architekty je situován na úpatí vrchu Vítkov, jednoho z nejkrásnějších a nejrozlehlejších parků v Praze. Zvláštní důraz je kladen na bezpečí a pohodlí rezidentů: do rezidence se vchází moderní vstupní halou s recepcí. Bezpečí zajišťuje kamerový systém a 24hodinová ostraha domu. Rezidentům je k dispozici sauna s odpočívárnou v přízemních prostorách domu. Dům má celkem osm nadzemních podlaží. Parkovací stání je zajištěno v suterénní halové garáži. Excelentní poloha nedaleko centra metropole a přítomnost historického vrchu Vítkov činí Rezidenci Vítkov výjimečným místem k bydlení.

Doplňující vlastnosti

Doporučené nemovitosti

nahoru