Kontaktujte nás +420 724 161 763

Rezidence Park Vítkov 1kk/B 32m² 1.NP

Byt č.1
Podlaží: 1.NP
Velikost: 1+kk (32m2) s balkonem
Cena: 14.000,-Kč/měs + poplatky 3.000,-Kč
Park. stání v podzemí (není podmínkou): 2.500,-Kč/měs. vč. poplatků

Moderní byt v novém rezidenčním domě Rezidence Park Vítkov. Rezidence je situována v lokalitě Prahy 3, která nabízí výbornou dostupnost do centra města. Před samotnou rezidencí se rozprostírá jeden z největších pražských parků – park Vítkov, který rezidentům domu nabízí prostor pro sportovní vyžití a relaxaci.

Vybavení bytu: byt je plně zařízen (postel, stůl, židle, TV, noční stolky, křeslo), kuchyňská linka vč. spotřebičů (lednice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, varná deska s digestoří), koupelna se sprch. koutem a toaletou.
V domě je recepce s 24 hod. provozem, sauna, posilovna.

O rezidenci:
Rezidenční dům navržen předními českými architekty je situován na úpatí vrchu Vítkov, jednoho z nejkrásnějších a nejrozlehlejších parků v Praze. Zvláštní důraz je kladen na bezpečí a pohodlí rezidentů: do rezidence se vchází moderní vstupní halou s recepcí. Bezpečí zajišťuje kamerový systém a 24hodinová ostraha domu. Rezidentům je k dispozici sauna s odpočívárnou v přízemních prostorách domu. Dům má celkem osm nadzemních podlaží. Parkovací stání je zajištěno v suterénní halové garáži. Excelentní poloha nedaleko centra metropole a přítomnost historického vrchu Vítkov činí Rezidenci Vítkov výjimečným místem k bydlení.

Doplňující vlastnosti

Doporučené nemovitosti

nahoru