Kontaktujte nás +420 724 161 763

Rezidence Park Vítkov
1kk 34m² 2.NP

Byt č.21
Podlaží: 2.NP
Velikost: 1+kk (34,10 m2)
Cena: 14.000,-Kč/měs + poplatky 2.500,-Kč
Park. stání v podzemí (není podmínkou): 3.000,-Kč/měs. vč. poplatků

Moderní byt v novém rezidenčním domě Rezidence Park Vítkov. Rezidence je situována v lokalitě Prahy 3, která nabízí výbornou dostupnost do centra města. Před samotnou rezidencí se rozprostírá jeden z největších pražských parků – park Vítkov, který rezidentům domu nabízí prostor pro sportovní vyžití a relaxaci.

Vybavení bytu: byt je plně zařízen (postele, noční stolky, psací stůl, židle, křesílko, jídelní stůl, konferenční stolek, TV, skříně, komoda), kuchyňská linka vč. spotřebičů (lednice, myčka nádobí, varná deska s digestoří, mikrovlnná trouba,), koupelna se sprch. koutem a toaletou.
V domě je recepce s 24 hod. provozem, sauna, posilovna.

O rezidenci:
Rezidenční dům navržen předními českými architekty je situován na úpatí vrchu Vítkov, jednoho z nejkrásnějších a nejrozlehlejších parků v Praze. Zvláštní důraz je kladen na bezpečí a pohodlí rezidentů: do rezidence se vchází moderní vstupní halou s recepcí. Bezpečí zajišťuje kamerový systém a 24hodinová ostraha domu. Rezidentům je k dispozici sauna s odpočívárnou v přízemních prostorách domu. Dům má celkem osm nadzemních podlaží. Parkovací stání je zajištěno v suterénní halové garáži. Excelentní poloha nedaleko centra metropole a přítomnost historického vrchu Vítkov činí Rezidenci Vítkov výjimečným místem k bydlení.

Doplňující vlastnosti

Doporučené nemovitosti

nahoru