Kontaktujte nás +420 724 161 763

Rezidence Belárie Modřany - 3kk/T 90m² 5.NP

Byt č. 59
Podlaží: 5.NP
Velikost: 3+kk (90m2) s terasou (12m2)
Cena: 36.000,-Kč/měs. + poplatky 5.000,-Kč/měs.Luxusní bydlení v oáze klidu a zeleně – to je bydlení v moderní rezidenci Belárie Modřany. Reprezentativní byt je situován do jedné z nejčistších částí Prahy, která nabízí spoustu sportovního vyžití. Příznivci golfu a sportovně aktivní lidé si tuhle lokalitu obzvláště oblíbili. Nabízíme Vám skvělé bydlení v  přírodě a přitom nedaleko centra města.

Vybavení bytu: plně vybavená kuchyň (varná deska, trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, myčka nádobí), vestavěné skříně, klimatizace.
Byt má obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 koupelny (1x s vanou, 1x se sprchovým koutem)
Parkovací stání a sklep v podzemí objektu.
V domě je recepce se stálou službou, kamerový systém, sauna, posilovna a společná uzavřená zahrada pouze pro rezidenty.

Rezidenční dům navržen předními českými architekty je situován do jednoho z nejčistších míst Prahy - Modřany, neboť tudy proudí údolím Vltavy a Berounky čerstvý, čistý západní vzduch do centra města.
Přičteme-li k tomu nesčetné množství strání porostlých smíšenými lesy v těsné blízkosti rezidence, jimiž se line spleť cyklostezek, stezek pro turisty i příznivce kolečkových a in line bruslí, blízký Golf klub Hodkovičky, jezdecký klub, Chuchelské závodiště na dohled přes řeku a nedaleké letiště Točná, máme zde jedinečné místo pro lidi, kteří chtějí prožít aktivní a vzrušující život v čistém prostředí.
Ideální spojení do centra města zajišťuje nejen tramvajové a autobusové spojení, ale i možnost použití vlastní síly po cyklostezce vedoucí po nábřeží. Trochu netradičně lze využít vlakové spojení (Modřany, Smíchov, Vršovice, Hlavní nádraží) vyhýbající se elegantně dopravním špičkám.
Zvláštní důraz je kladen na bezpečí a pohodlí rezidentů: do rezidence s uzavřeným soukromým parkem 4000m2 se vchází moderní vstupní halou s recepcí. Bezpečí zajišťuje kamerový systém a 24hodinová ostraha domu.
Rezidentům je k dispozici sauna s odpočívárnou v přízemních prostorách domu, fitness centrum a herní místnost pro děti.
Dům má celkem pět nadzemních podlaží.
Parkovací stání je zajištěno v suterénní halové garáži.

Doplňující vlastnosti

Doporučené nemovitosti

nahoru