Kontaktujte nás +420 724 161 763

Rašínovo nábřeží 6+1/T 361m² 5.,6.,7.NP

Byt č.7
Podlaží: 5.,6.,7.NP
Velikost: 6+kk (361m2) s terasou, balkony a střešní terasou (80m2)
(dlouhodobě pronajato)


Reprezentativní byt s Vltavou pod okny. Bydlete ve velkém stylu! Nabízíme Vám luxusní bydlení nejvyšší úrovně. Třípatrový byt v ideální lokalitě Rašínova nábřeží v nádherném secesním domě. Mějte pod okny klidnou hladinu Vltavy a výhled přímo na Pražský hrad.

Vybavení bytu: plně vybavená kuchyň (varná deska, trouba, digestoř, lednice, mrazák, myčka nádobí), technická místnost (pračka, sušička, mrazák), vestavěné skříně, klimatizace.
Byt má tři poschodí, dvě vstupní haly, obývací pokoj s krbem, mramorovou dlažbu, 5 ložnic (1x s terasou, 1x s balkónem), 4 koupelny s toaletou (1x s vanou a balkónem, 2x se sprch.koutem), galerii s terasou, střešní terasu.
Parkování v blízkosti domu, monitorované kamerou. Možnost garáž.stání taktéž v blízkosti domu.
V domě je recepce se stálou recepční službou, nově zrekonstruované wellness - bazén, vířivka, sauna, posilovna, kulečník.

O domě:
Restaurovaný secesní dům na Rašínově nábřeží 58 patří k nejkrásnějším na nábřeží.
Dům má celkem sedm nadzemních podlaží se sedmi byty.
Všem nájemníkům domu je zároveň umožněno využívat krytý plavecký bazén 6 x 11 m s celoročním provozem, vířivou lázeň, saunu a posilovnu v prostorách domu.
V suterénu je k dispozici kulečník, šipky a malý bar pro příležitostné použití.
Před domem je parkovací zóna, která je hlídána 24hodinovou ostrahou v domě. Stálá recepční služba domu se stará o klidné a nerušené bydlení v domě.
S excelentní polohou bytů, špičkovým vybavením a poskytovanými službami, nebudete již nikdy dělat kompromisy při výběru bydlení.

Doplňující vlastnosti

Doporučené nemovitosti

nahoru