Kontaktujte nás +420 724 161 763

Bytový dům Michael 2kk/T 73m² 4.NP

Byt č. 4F
Podlaží: 4.NP
Velikost: 2+kk (73m2) s terasou (2m2)
(dlouhodobě pronajato)

Nádherný byt v nejprestižnějším bytovém domě ve Špindlerově mlýně. Bydlete s nejhezčím výhledem na město a přitom 200m od centra v rezidenčním domě s vlastní recepcí, garážovým stáním, bazénem, saunou, vířivkou, posilovnou.

Vybavení bytu: byt je plně zařízen (postel, stůl, židle, TV, noční stolky), kuchyňská linka vč. spotřebičů (lednice, mikrovlnná trouba, myčka, nádobí, varná deska s digestoří), koupelna s vanou a toaletou.
V domě je recepce se stálou službou, sauna, posilovna, vířivka, bazén.
Parkovací stání v podzemí objektu.

Nejen lyžaři ocení komfort domu a dostupnost do lyžařského střediska Sv. Petr. Z bytu se výtahem dostanete přímo do vlastní lyžárny, před domem nasadíte lyže, na kterých sjedete až k vleku Sv. Petr. Při návratu domů se vyvezete lanovkou „Krakonoš“, jejíž horní stanice je jen kousek nad rezidencí Michael. Po náročném sportovním dni si vychutnáte odpočinek v luxusním apartmánu či můžete své tělo zrelaxovat ve wellnesovém zázemí domu.
Naše byty jsou pro ty, kteří hledají výjimečný komfort v horském středisku Špindlerův mlýn.
Ve Špindlerově Mlýně je obrovská škála sportovního vyžití nejen v zimě, ale také v letních měsících. Desítky dobrých restaurací Vám zpříjemní Váš pobyt na horách.
 

Doplňující vlastnosti

Doporučené nemovitosti

nahoru