Kontaktujte nás +420 724 161 763

O nás

Na webovém portálu michaelreality.cz nabízí společnost Michael Development pronájem vlastních luxusních bytů. Naše služby jsou určeny klientům, kteří dovedou ocenit vysoký standard bydlení, doprovodných služeb i bezpečí. Ve všech našich objektech je 24h střežená recepce s kamerovým systémem. K dispozici bývá například sauna, fitness, místnost pro děti, venkovní sportoviště, cyklostezky, přilehlé parky. Naše bydlení je určené všem, kdo si chtějí užívat maximální pohodlí pasivně i aktivně.

Praha, Plzeň, Špindlerův Mlýn, tam všude společnost Michael Development realizovala, či stále realizuje své rezidenční projekty. Stavíme nové, moderní budovy z kvalitních materiálů, ale také rekonstruujeme objekty v centru města. Ty mají často vynikající dopravní obslužnost, skvělý výhled a jsou umístěny v historické zástavbě. V každé z těchto moderních budov pronajímáme luxusní byty. Jak malometrážní, tak velmi reprezentativní. Nově jsme svou nabídku rozšířili i o ekonomickou variantu bydlení.

Společnost Michael Development dokončila exkluzivní projekt Palác Ehrlich v samém centru Plzně. Rezidenční dům Palác Ehrlich, je ukázkou toho, že nejvyšší standard bydlení není jen výsadou Prahy. Dokázali jsme navrhnout ideální polohu v centru města a v zeleni Šafaříkových sadů.
Na projektu, který je jednou z dominant Plzně, se podílel architekt Bořek Šípek. Prosklené stěny s výhledem do zeleně, prostorné balkony a variabilní dispozice již nejsou výsadou evropských velkoměst.

Michael Development patří do skupiny Michael. Tu tvoří síť luxusních čtyřhvězdičkových hotelů Michael Hotels Prague, venkovský resort Farma Michael na Tvrzi Nedvězí a prestižní soukromá Střední a Vyšší odborná škola Michael.

nahoru